Wb Universe (4.2.24) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: header
km: បឋម​កថា

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
