Wb Universe (4.2.24) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: content
oc: contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: header
oc: entèsta

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Sidebar right
oc: Barra laterala de drecha

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Layouts
oc: Mesas en pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Region class
oc: Classa CSS de la region

en: Current page
oc: Pagina actuala
