Wb Universe (4.2.25) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: content
ast: conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: header
ast: cabecera

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
