Wb Universe (4.2.25) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: content
pl: zawartość

en: None
pl: Brak

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: header
pl: nagłówek

en: Total
pl: Razem

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Footer
pl: Stopka

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Class
pl: Klasa

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Order Summary
pl: Podsumowanie zamówienia

en: Products
pl: Produkty

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Layouts
pl: Układy

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Region class
pl: Klasa obszaru

en: Payment instructions
pl: Instrukcje płatności

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Your shopping cart is empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Shipping information
pl: Dane do przesyłki

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
