Wb Universe (4.2.26) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: header
az: başlıq

en: Last post
az: Son post

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun

en: Last page
az: Son səhifə

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
