Wb Universe (4.2.26) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: content
hy: պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
