Wb Universe (4.2.26) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: content
sk: obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: header
sk: hlavička

en: Total
sk: Celkom

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Forum
sk: Fórum

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Class
sk: Trieda

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Order Summary
sk: Súhrn objednávky

en: Products
sk: Produkty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: First page
sk: Prvá strana

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
