Wb Universe (4.2.26) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: content
tr: içerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: header
tr: başlık

en: Total
tr: Toplam

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Class
tr: Sınıf

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Order Summary
tr: Sipariş Özeti

en: Products
tr: Ürünler

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Billing information
tr: Fatura bilgileri

en: Billing Information
tr: Fatura Bilgisi

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Subscribe to @title
tr: Abone ol @title

en: Your shopping cart is empty.
tr: Alışveriş sepetiniz boş.

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
