Wb Universe (4.2.29) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: content
kk: контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Forum
kk: Форум

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
