Wb Universe (4.2.29) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: header
ug: باش

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
