Wb Universe (4.2.30) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page
ka: გვერდი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Posts
ka: პოსტები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
