Wb Universe (4.2.31) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: content
lt: turinys

en: None
lt: Joks

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: header
lt: antraštė

en: Total
lt: Iš viso

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Class
lt: Klasė

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Products
lt: Prekės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Your shopping cart is empty.
lt: Jūsų prekių krepšelis tuščias.

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!
