Wb Universe (4.2.7) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: content
el: ύλη

en: None
el: Κανένα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: header
el: κεφαλίδα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Page
el: Σελίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Class
el: Κλάση

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Order Summary
el: Σύνολο Παραγγελίας

en: Products
el: Προϊόντα

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Billing information
el: Πληροφορίες Χρέωσης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Your shopping cart is empty.
el: Το καλάθι αγορών σας είναι άδειο.
