Wb Universe (4.2.7) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: content
eo: enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
