Wb Universe (4.2.7) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: content
eu: edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: header
eu: goiburua

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
