Wb Universe (4.2.7) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: header
ja: ヘッダー

en: Total
ja: 合計

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Footer
ja: フッター

en: Forum
ja: フォーラム

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Class
ja: クラス

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Subtotal
ja: 小計

en: Order Summary
ja: 注文の概要

en: Products
ja: 商品

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Billing information
ja: 請求情報

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Your shopping cart is empty.
ja: ショッピングカートは空です。

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
