Wb Universe (4.2.9) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Region class
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས།（class）
