Wb Universe (4.2.9) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: content
da: indhold

en: None
da: Ingen

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: header
da: sidehovede

en: Total
da: I alt

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Class
da: Klasse

en: Sidebar left
da: Venstre sidepanel

en: Sidebar right
da: Højre sidepanel

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: Order Summary
da: Ordreoversigt

en: Products
da: Produkter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Billing information
da: Betalingsoplysninger

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: forms
da: formularer

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Payment instructions
da: Betalingsoplysninger

en: Current page
da: Nuværende side

en: Previous page
da: Forrige side

en: Your shopping cart is empty.
da: Din indkøbskurv er tom.

en: Shipping information
da: Forsendelsesoplysninger

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
