Wb Universe (4.2.9) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: content
et: sisu

en: None
et: Puudub

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: header
et: päis

en: Total
et: Kokku

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Class
et: Klass

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Order Summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Products
et: Tooted

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Shipping information
et: Kauba saaja andmed

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
