Wb Universe (4.2.9) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: content
gl: contido

en: None
gl: Ningún

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: header
gl: cabeceira

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Forum
gl: Foro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Class
gl: Clase

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Order Summary
gl: Resumo do Pedido

en: Products
gl: Produtos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Your shopping cart is empty.
gl: A súa cesta da compra está baleira.
