Wb Universe (4.2.9) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Footer
ne: फुटर

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Topics
ne: विषय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
