Wb Universe (4.2.9) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: content
th: เนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Products
th: รูปสินค้า

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Billing information
th: ข้อมูลใบเสร็จ

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
