Wb Universe (5.0.1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: content
ms: kandungan

en: None
ms: Tiada

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: header
ms: pengepala

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page
ms: Halaman

en: Footer
ms: Pengaki

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Class
ms: Kelas

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder
