Wb Universe (5.0.1) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: content
ru: содержимое

en: None
ru: Нет

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: header
ru: шапка

en: Total
ru: Итого

en: Last post
ru: Последняя публикация

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Footer
ru: Подвал

en: Forum
ru: Форум

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Class
ru: Класс

en: Sidebar left
ru: Левая колонка

en: Sidebar right
ru: Правая колонка

en: Topics
ru: Темы

en: Posts
ru: Сообщения

en: Subtotal
ru: Предварительная сумма

en: Order Summary
ru: Краткая сводка о заказе

en: Products
ru: Товары

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Layouts
ru: Макеты

en: Billing information
ru: Информация об оплате

en: Billing Information
ru: Информация о плательщике

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Payment Method
ru: Метод оплаты

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Region class
ru: Класс области

en: Shipping Information
ru: Информация о доставке

en: Payment instructions
ru: Инструкция оплаты

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Subscribe to @title
ru: Подписаться на @title

en: Your shopping cart is empty.
ru: Корзина пуста.

en: Shipping information
ru: Информация о доставке

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Thank you for your order!
ru: Спасибо за ваш заказ!

en: First page
ru: Первая страница

en: Order Confirmation
ru: Подтверждение заказа

en: Order #@number details:
ru: Заказ #@number подробнее:

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
