Wb Universe (5.0.2) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: content
cs: obsah

en: None
cs: Žádné

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: header
cs: hlavička

en: Total
cs: Celkem

en: Last post
cs: Poslední

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Class
cs: Třída

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Products
cs: Produkty

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Billing Information
cs: Fakturační údaje

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Shipping Information
cs: Doručovací údaje

en: Payment instructions
cs: Instrukce pro platbu

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: Shipping information
cs: Doručovací údaje

en: Last page
cs: Poslední stránka
