Wb Universe (5.0.2) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: None
hi: कोई नहीं

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Total
hi: कुल

en: Last post
hi: आखरी पोस्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Footer
hi: पादलेख

en: Forum
hi: फोरम

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Topics
hi: विषय

en: Posts
hi: प्रविष्टियाँ

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
