Wb Universe (5.0.2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: content
nn: innhald

en: None
nn: Ingen

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: header
nn: Topptekst

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Page
nn: Nettside

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Class
nn: Klasse

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Products
nn: Varer

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Billing information
nn: Rekningsadresse
