Wb Universe (5.0.2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Total
sr: Укупно

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:
