Wb Universe (5.0.3) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: content
bg: съдържание

en: None
bg: Не

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: header
bg: заглавка

en: Total
bg: Общо

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Billing information
bg: Инфо за плащане
