Wb Universe (5.0.3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: content
sq: përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: header
sq: kreu

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
