Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: weight
ur: وزن

en: value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
