Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: weight
be: вага

en: value
be: значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
