Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: weight
ca: amplada

en: value
ca: valor

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Migration
ca: Migració
