Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: weight
da: vægt

en: value
da: værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: From Name
da: Afsendernavn

en: Migration
da: Migrering
