Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: weight
de: Gewichtung

en: value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: From Name
de: Von Name
