Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: weight
el: βάρος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: From Name
el: Όνομα αποστολέα
