Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: weight
es: peso

en: value
es: valor

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: From Name
es: Nombre del remitente

en: Migration
es: Migración
