Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: weight
eu: pisua

en: value
eu: balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa
