Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: weight
fa: وزن

en: value
fa: مقدار

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه
