Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: weight
fi: paino

en: value
fi: arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Migration
fi: Migraatio
