Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: weight
gl: peso

en: value
gl: valor

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta
