Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: weight
gu: ક્રમ

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
