Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: weight
he: גובה

en: value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Migration
he: מיגרציה
