Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: weight
hi: भार

en: value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी
