Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: weight
hy: քաշ

en: value
hy: արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ
