Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: weight
id: bobot

en: value
id: nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: Migration
id: Migrasi
