Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: weight
is: þyngd

en: value
is: gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
