Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: weight
it: peso

en: value
it: valore

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: From Name
it: Nome mittente

en: Migration
it: Migrazione
