Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: weight
ja: ウェイト

en: value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Migration
ja: マイグレーション
