Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: weight
ka: წონა

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
